بیگانگان ,بوده ,هایی ,انسان ,کرده ,مکان ,بیگانگان باستانی ,مثلث برمودا ,«مثلث برمودا» ,سراسر دنیا ,بیگانگان باستانی و

بیگانگان باستانیمیلیون ها نفر در جهان بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فضایی و بیگانگان باستانی ملاقات داشته ایم . چند سال قبل از فرود اولین انسان بر روی کره ماه ، یک محقق سوییسی به نام اریش فون دانیکن با انتشار کتاب شوک برانگیزی به نام « ارابه خدایان » ، نظریه خاص بیگانگان باستانی را ارائه داد . بر طبق نظریه او در زمان های بسیار دور ، بیگانگان باستانی به زمین سفر کرده اند و به انسان کمک کرده اند تا راه پیشرفت را بپوید . او معتقد است سازه های عظیم باستانی نظیر اهرام مصر و معابد عظیم مایاها و اینکاها و بسیاری از بناهای عظیم دیگر در سرتاسر جهان که باستان شناسان تا کنون پاسخی در باره چگونگی ساخت آن ها ارائه نداده اند را زمینی ها با علوم فضاییان و بیگانگان باستانی ساخته اند .
    بیگانگان باستانی و تاریخ : 


اغلب مردم معتقدند که بیگانگان پدیده ای مدرن هستند ، اما واقعیت این است که آن ها از هزاران سال پیش ، همواره گزارش شده اند . بر اساس تجربه ، هر تمدن انسانی با بیگانگان باستانی در تماس بوده است . باور اینکه گروه یا گروه هایی از بیگانگان باستانی الهام بخش ما بوده اند ، یک حقیقت است میلیون ها انسان ، در سراسر دنیا بر این باورند که ما در گذشته با موجودات فضایی و بیگانگان باستانی ملاقات داشته ایم .

 


سفر بیگانگان باستانی به زمین :


وقتی برای اولین بار انسان بر ماه فرود آمد، تصور ما از جهان برای ابد تغییر کرد . این اتفاق تاریخی ، سوالی را بر انگیخت که : اگر انسان می تواند با موفقیت ، راه خود را در فضا بیابد و جهان هایی دیگر را کشف کند ، چرا بیگانگان باستانی از نقاط دیگر جهان نتوانند همان کار را انجام دهند ؟ و شاید هم قبلا در صدها و شاید هزاران سال پیش همین کار را کرده اند ؟


 
خطوط نزکا و بیگانگان باستانی 


کواچی در پرو ، دوهزار سال پیش ، این مجموعه قدیمی پایتخت مذهبی و فرهنگی مردم نزکا بوده است اما در زمانی حدود 500 سال پس از میلاد ، نزکا به شکلی اسرارآمیز ناپدید و کواچی با ناپدید شدن آن ها در هم ریخت . در سال 1910 آلیش هرلیچکا متخصص انسان شناسی ، به کواچی رفت تا به مطالعه درباره تمدن «نزکا» بپردازد . در یک حفاری ، او با خارق العاده ترین و حیرت برانگیزترین دستاوردی مواجه شد که تا کنون دیده بود . جمجمه هایی بزرگ و کشیده در بخش کاسه سر ؛ آیا این جمجه ها به وجود بیگانگان باستانی مربوط می شود ؟
 

بیگانگان باستانی و مثلث برمودا :


مکان های خاصی در سراسر دنیا ، قرن هاست که موجب سرگردانی دانشمندان و محققان شده اند . مکان هایی با نام هایی چون : «حوزه سکوت» ، «دروازه خدایان» و «مثلث برمودا» . آیا وجود این مکان ها با بیگانگان باستانی در ارتباط هستند ؟ بازدیدکنندگان این مکان های اسرارآمیز ، بر این باورند که ما در گذشته مورد ملاقات «بیگانگان باستانی » واقع شده ایم . آیا «بیگانگان باستانی» حقیقتا به ما در شکل دادن جهانمان کمک کرده اند ؟ اگر چنین بوده باشد ، آیا تمرکز آن ها بر روی مکان هایی معین بوده است ؟ آیا درک بهتری از «سرکشی بیگانگان باستانی»، می تواند قفل معماهایی را که در ورای برخی از اسرار آمیزترین مکان های دنیاست بگشاید ؟ چه چیزی باعث شده است که کشتی ها و هواپیما ها بدون هیچ ردی ، در منطقه مثلث برمودا ناپدید شوند ؟ چرا تجهیزات هوانوردی و جهت یابی از کار می افتند و یا سرعتشان خود به خود تغییر می کند ؟ اسناد تاریخی کشتی ها نشان می دهد که معماهای «مثلث برمودا» بسیار قدیمی تر است از آنچه که بسیاری از مردم فکر می کنند . آیا وجود اختلاف زمان و مکانی ، حقیقتا اتفاق می افتد؟ و آیا ممکن است که موجودات فضایی و بیگانگان باستانی هم از چنین دروازهایی برای سفر به زمین ، استفاده کنند ؟


 

منبع اصلی مطلب : بیگانگان باستانی
برچسب ها : بیگانگان ,بوده ,هایی ,انسان ,کرده ,مکان ,بیگانگان باستانی ,مثلث برمودا ,«مثلث برمودا» ,سراسر دنیا ,بیگانگان باستانی و
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : Ancient Aliens بیگانگان باستانی